Kartkówka z lektury przygody tomka sawyera

Pobierz

Henryk Sienkiewicz.. a) Anatomia Człowieka b) Fizyka c) Słownik ortograficzny 6) Kto był pierwszą miłością Tomka Sawyera?PRZYGODY TOMKA SAWYERA ,, Ucieczka na wyspę'' Co zrobił Tomek z Huckiem i Joe?. 20 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. TEST NR 1 Test z lektury "Przygody Tomka Sawyera" 1.Autorem książki jest: A.Henryk Sienkiewicz B.Mark Twain C.Stefan Żeromski D.Maria Konopnicka 2.Głównym bohaterem powieści jest: A. Tomek Sawyer B. Joe Harper C. Becky Thatcher D.. Napisz do nas.. Joe Harper i Przygody Tomka Sawyera - Info o osobie.. W zaciemnionych polach odczytasz rozwizanie.. Chłopcy są lojalni wobec siebie, razem przysięgają dochować tajemnicy.. Rozwi krzyówk.. Zwłaszcza, że Tomek z całego serca nie cierpi pracy, ale muszę spełnić mó obowiązek, bo inacze byłabym sprawczynią ego wieczne zguby.. Tomek ma swoje dni chwały i noce pełne strachu.. Narrator opowiada o licznych przygodach małego urwisa, Tomka Sawyera, który nieustannie szuka nowych wrażeń i dzięki swojej roztropności wychodzi cało z każdej opresji.Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. a) Amy Lawrance b) Emily West c) Mary Angie 13) Po co Tomek i Huck poszli na cmentarz?Przygody Tomka Sawyera 1. ;) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest przygody tomka Saweyr.. a - zrobił to za niego Jim b - obiecał poprawę c .Uwaga na podchwytliwe pytania!.

Test z lektury pt. "Przygody Tomka Sawyera".

Rozdział 32.. Opis testu.. (nie sugeruj się obrazkami) Szukaj.. Carlo Collodi

Henryk Sienkiewicz

Może masz z tego test w szkole ,a mze chcesz się po prostu sprawdzć ?. Zawiera 14 pytań.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Tomek istotnie poszedł na wagary i świetnie się bawił.. .Test z lektury szkolnej Przygody Tomka Sawyera - test znajomości lektury.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. W.Lektury.. :D Odpowiecie?,, Przygody Tomka Sawyera ,, Marka Twaina 1.Dlaczego ciocia Polcia zorientowała się , że Tomek był na wagarach ?. Większość przygód, opowiedzianych w tej książce, zdarzyła się rzeczywiście; w jednej czy dwóch ja sam byłem bohaterem, w innych — moi szkolni koledzy.. Jak nazywał się brat przyrodni Tomka Sawyera?. Skomentuj.. Pytania zawarte w teście.Sprawdzian z lektury "Przygody Tomka Sawyera" Sprawdzian ten jest bardzo prosty.. Wbrew opinii mieszkańców miasteczka, Huck okaże się chłopcem dobrym i pomocnym, a jego przyjaźń z Tomkiem przetrwa.Sprawdzian z Tomka Sawyera dla was !.

Test z lektury "Przygody Tomka Sawyera" M. Twaina.

kamilaszalkiewicz_25429.. Tomasz Sawyer, Huckelberry Finn, Joe Harper;Witaj na stronie Quizz.pl.. Przygody Tomka Sawyera; Napisz list do Tomka Sawyera; Krótką opinią o książce Tomka Sawyera; Jak napisać plan wydarzeń do lektury "Drzewo do samego nieba"?a) Że zostanie przyjęty do bandy Tomka b) romantyczne spotkanie z Becky c) Wyprawa na wyspę Piratów 12) Kto był pierwszą miłością Tomka?. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Jak brzmi nazwisko autora książki "Przygody Tomka Sawyera"?. 52.Plik Przygody Tomka Sawyera test z lektury.doc na koncie użytkownika anna.mike • folder Testy z lektur i polskiego • Data dodania: 22 maj 2009i robić co im się podoba.. Jaseq11 3 lata temu.. Tomek nie stracił nadziei.W powieści Marka Twaina "Przygody Tomka Sawyera" można wyróżnić kilka wątków: 1.Wątek przygodowy - jest głównym wątkiem powieści.. Tomek udaje się w nocy do adwokata.. Wrócił do domu tuż przed kolac ą i zabrał się do pomocy małemu Murzynkowi w rąbaniu drzewa na podpałkę.Quiz wiedzy z lektury "Przygody Tomka Sawyera".. Tomek i Huck udają się na wzgórze w poszukiwaniu skarbów.. OTWÓRZ (HTML5).. Sprawdzian znajomości lektury "Przygody Tomka Sawyera" autorstwa Marka Twaina..

Test z lektury "Dynastia Miziołków" J. Olech.

Udostępnij.. Na szczęście ten go nie zobaczył.. Tomek pisa na niej wiadomo, któr mia zostawi cioci, gdy zosta piratem.. Zeznania Tomka w sądzie.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .. (2/5) Przygody Tomka Sawyera - streszczenie w pigułce, Mark Twain, Przygody Tomka Sawyera - streszczenie i opracowanie lekturyMark Twain Przygody Tomka Sawyera tłum.. Ciotka Polly 3.Sid to: A. wujek Tomka B. nauczyciel Tomka C. kolegą Tomka D. przyrodnim bratem Tomka 4.Cykl lekcji poświęconych lekturze "Przygody Tomka Sawyera" Zestaw scenariuszy lekcji dla klasy czwartej lub piątej: Sprawdzian ze znajomości treści lektury "Przygody Tomka Sawyera" Charakterystyka Tomka Sawyera Kłopoty i rozterki Tomka Sawyera Czy Tomek Sawyer mógłby być moim przyjacielem ?Młodych Abstynentów i odchodzi z niego.. a - Sid zwrócił uwagę na czarną nitkę b - miał zmoczone ubranie c - ciocia rozmawiała z nauczycielem 2.W jaki sposób spryciarz uniknął malowania parkanu ?. Quiz nadeslany przez Pana Filipa Chlopickiego na konkurs "Kto pyta - nie bladzi".Test z lektury pt. "PrzygodyTesty Z Lektury Przygody Tomka Sawyera Z Odpowiedziami nowe.co.pl/Testy-Z-Lektury-Przygody-Tomka-Sawyer… sprawdziany- przygody tomka sawyera - SUPER HUMOR..

Test z lektury "W 80 dni dookoła świata" J. Verne'a.

Rozwiąż test.. Tak samo Tomek Sawyer, ale nie według jednego pierwowzoru: jest on połączeniem .. "Przygody Tomka Sawyera" opracowanie.. Kiedy stracili już nadzieję na ratunek, usłyszeli gdzieś głosy.. Test z lektury ,,Przygody Tomka Sawyera" .Pod wpływem Hucka Sawyer decyduje się na wzięcie udziału w wielu niebezpiecznych przygodach, skutkiem czego popada w tarapaty.. Tomka Sawyera bohater wyobraa sobie, e zbierze ch opców i j za oy.. OTWÓRZ (HTML5).Przygody Tomka Sawyera.doc na koncie uzytkownika zlotto folder Przygody Tomka Sawyera Data dodania: 25 wrz 2011.. OTWÓRZ (HTML5).. Eryk; Sid; Joe; Sprawdź się w poniższych tematach: "Nie ma jak w przedszkolu" Małgorzata Górna.. .to: A. wujek Tomka B. nauczyciel Tomka C. kolega Tomka D. przyrodnim bratem Tomka 4.Pytania z lektury ,,Przygody Tomka Sawyera" ?. Huck Finn jest portretem z natury.. Sprawozdanie z lektury Mark Twain Przygody Tomka Sawyera O Autorze Mark Twain urodził się w 1835r.. Jedna prawidłowa odpowiedź to 5 punktów.a) Nie wiadomo b) Chcieli przeżyć przygodę c) bo chcieli zostać uznani za zmarłych/zaginionych 5) Jak nazywała się książka nauczyciela , którą zamykał na klucz?. Nieoczekiwanie Tomek dostrzegł sylwetkę Indianina Joego.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Ucieczka Indianina z sali rozpraw.. OTWÓRZ (HTML5).. Inne tryby testu.. Quiz nadesłany przez Filipa Chłopickiego z Mamą na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".. Dochodzenie prawdy przed sdem.Przygody Tomka Sawyera test z lektury..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt