Miękkie ostrze czyli historia i przyszłość rewolucji informacyjnej

Pobierz

Rozprzestrzenia się ona jednak i przynosi wymierne korzyści, nie możemy się bez niej obejść, a ci, którzy dysponują określonymi rodzajami informacji - oraz wydajniejszymiśrodkami jej przetwarzania - mają przewagę nad resztą .Miękkie ostrze, czyli Historia i przyszłość rewolucji informacyjnej.. Rozprzestrzenia się ona jednak i przynosi wymierne korzyści, nie możemy się bez niej obejśInformacje o Miękkie ostrze - w archiwum Allegro.. Rozprzestrzenia się ona jednak i przynosi wymierne korzyści, nie możemyStrona produktu - Miękkie ostrze, czyli historia i przyszłość rewolucji informacyjnej -Książka Paula Levinsona omawia rozwój środków przekazu od alfabetu do Internetu.. Rozprzestrzenia się ona jednak i przynosi wymierne korzyści, nie możemy się bez niej obejść, a ci,£6.93 - "Miękkie ostrze traktuje o zmianie, jaką środki masowego przekazu wnoszą w nasze życie.. Jest pasjonująca, przystępnie napisana, a przy tym tak nasycona treścią i zawierająca tyle informacji, dygresji i odkrywczych skojarzeń, że trzeba ją czytać powoli i .. Poznaj "Miękkie ostrze, czyli historia i przyszłość rewolucji informacyjnej - Paul Levinson" autorstwa Paul Levinson.. Jest pasjonująca, przystępnie napisana, a przy tym tak nasycona treścią i zawierająca tyle informacji, dygresji i odkrywczych skojarzeń, że trzeba ją czytać powoli i rozsmakowywać się w lekturze..

Ostrze jest miękkie, ponieważ informacji nie da się dotknąć.

2 3 4 MEDIA I SPOŁECZEŃSTWO nr 1/2011 MEDIOZNAWSTWO .. Ostrze jest miękkie, ponieważ informacji nie da się dotknąć.. Rozprzestrzenia się ona jednak i przynosi wymiernInformacje o MIĘKKIE OSTRZE Levinson - w archiwum Allegro.. Rozprzestrzenia się ona jednak i przynosi wymierne korzyści, nie możemy się bez niej obejść, a ci,£7.38 - "Miękkie ostrze traktuje o zmianie, jaką środki masowego przekazu wnoszą w nasze życie.. Rozważania dotyczące kolejnych wynalazków ulatwiajacych komunikowanie się umieszcza autor w szerokim kontekście społeczno - historyczno - kulturowym.Rozważania dotyczące kolejnych wynalazków ułatwiających komunikowanie się umieszcza autor w szerokim kontekście społeczno-historyczno-kulturowym.. - Miękkie ostrze ,czyli historia i przyszłość rewolucji informacyjnej MUZA 2006 16d 392 strony oprawa kartonowa stan bdb Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą Jan MazurekAntykwariat Na Sprzedajemy.pl od Wrz 2012 Ogłoszenia firmy (26220) » 797Pokaż numer » Twoja wiadomość Dodaj załącznik Twój e-mailMiękkie ostrze, czyli historia i przyszłość rewolucji informacyjnej | Levinson Paul | Muza..

Spectrum (Muza) ISBN: 83-7200-361-0, 83-7319-890-3.Miękkie ostrze czyli: Historia i przyszłość rewolucji informacyjnej.

Rozprzestrzenia się ona jednak i przynosi wymiernMiękkie ostrze traktuje o zmianie, jaką środki masowego przekazu wnoszą w nasze życie.. Ostrze jest miękkie, ponieważ informacji nie da się dotknąć.. Ostrze jest miękkie, ponieważ informacji nie da się dotknąć.. Autotagi: druk.Miękkie ostrze - Autor: Paul Levinson - Książka ta traktuje o zmianie, jaką środki masowego przekazu wnoszą w nasze życie.. Data zakończenia 2019-08-30 - cena 3,99 zł€8.18 - "Miękkie ostrze traktuje o zmianie, jaką środki masowego przekazu wnoszą w nasze życie.. Tekst Levinsona nie jest panegirykiem technokraty na cześ nowych technologii, ale dziełem humanisty, eseistyką wysokiej próby, opisującą historię, wspołczesnośc i przyszłoec ludzkiej cywilizacji widzianej przez pryzmat mediów.Książka Paula Levinsona omawia rozwój środków przekazu od alfabetu do Internetu.. Ostrze jest miękkie, ponieważ informacji nie da się dotknąć.. Naturalna historia i przyszłość rewolucji informacyjnej w kategorii Eseje, felietony / Literatura piękna$18.99 - "Miękkie ostrze traktuje o zmianie, jaką środki masowego przekazu wnoszą w nasze życie.. Ostrze jest miękkie, ponieważ informacji nie da się dotknąć.. Wydawca: Warszawskie Wydawnictwo Literackie Muza () Wydane w seriach: Spectrum..

Ostrze jest miękkie,ponieważ informacji nie da się dotknąć.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl.P.Levinson, Miękkie ostrze, czyli historia i przyszłość rewolucji informacyjnej, Warszawa 2006, s. 15.. Przeczytaj opis książki "Miękkie ostrze, czyli historia i przyszłość rewolucji informacyjnej - Paul Levinson" a także poznaj jej ocenę.. Ostrze jest miękkie, ponieważ informacji nie da się dotknąć.. Rozważania dotyczące kolejnych wynalazków ułatwiających komunikowanie się umieszcza autor w szerokim kontekście społeczno-historyczno-kulturowym.Książka Paula Levinsona omawia rozwój środków przekazu od alfabetu do internetu.. ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź >Miękkie ostrze.. Rozprzestrzenia się ona jednak i przynosi wymiern Data zakończenia 2017-11-04 - cena 29 zł€8.22 - "Miękkie ostrze traktuje o zmianie, jaką środki masowego przekazu wnoszą w nasze życie.. Sprawdź też koniecznie recenzję "MiękkieLevinson P.. Tłumacz: Hanna Jankowska.. Ostrze jest miękkie, ponieważ informacji nie da się dotknąć..

Książka "Miękkie ostrze, czyli historia i przyszłość rewolucji informacyjnej" - Paul Levinson - oprawa miękka - Wydawnictwo Muza.

SOCJOLOGIA MEDIÓW.. Tłumacz: Hanna Jankowska.. Książka posiada 408 stron i została wydana w 2006 r."Miękkie ostrze traktuje o zmianie, jaką środki masowego przekazu wnoszą w nasze życie.. Jest pasjonująca, przystępnie napisana, a przy tym tak nasycona treścią i zawierająca tyle informacji, dygresji i odkrywczych skojarzeń, że trzeba ją czytać powoli i rozsmakowywać się w lekturze..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt