Interaktywne ćwiczenia z języka niemieckiego

Pobierz

Publikacje z tej serii nadają się zarówno dla uczniów rozpoczynających naukę języka, jak i tych, którzy kontynuują naukę drugiego oraz pierwszego języka obcego.Cześć!. wg Kacperobrebski.. Od dawna chciałam zrobić dla Was zestawienie takich stron, na których znajdziecie interaktywne ćwiczenia do samodzielnej nauki języka niemieckiego.Mitspielfilme - słuchaj i decyduj o losie Toma.. Zeszyt ćwiczeń + kod (Interaktywny zeszyt ćwiczeń) - Praca Zbiorowa.. Pakiet materiałów do słuchania i ćwiczenia od A do Z.Przyimki (B1, B2) Niektóre przyimki "ściągają" się z rodzajnikami, które występują za nimi.. To co chcesz poćwiczyć?Jestem germanistką, która postanowiła zdjąć klątwę z języka niemieckiego.. Efektem tego jest strona, na której właśnie jesteś.. Język Niemiecki.. wielkanoc po niemiecku Rysunek z opisami.. Od wielu lat zajmuję się nauczaniem online zarówno dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych.. Pobierz zestaw ćwiczeń interaktywnych i do wydruku; Dowiedz się więcej.. Liceum i Technikum.. Przywrócić automatycznie zapisane ćwiczenie: .. Każdy tom przewidziano na rok nauki w wymiarze dwóch godzin tygodniowo.. Chcesz ćwiczyć dalej z innowacyjną metodą 3 kroków i szybciej zrozumieć gramatykę?. Przy pomocy 400 interaktywnych ćwiczeń uczy niezbędnych do porozumiewania się dialogów, słówek (2000) i zwrotów.. Liceum i Technikum..

Ciekawe ćwiczenia interaktywne na lekcję języka niemieckiego.

Zeszyt ćwiczeń + kod (interaktywny zeszyt ćwiczeń) do języka niemieckiego - opis produktu: Zeszyt ćwiczeń z kodem dostępu do interaktywnego zeszytu ćwiczeń: - wszystkie nagrania audio i wideo, - w pełni interaktywne ćwiczenia do każdej lekcji, - raporty podsumowujące wykonanie zadań.Niemiecki na 6 + .zip.. Chcesz ćwiczyć dalej z innowacyjną metodą 3 kroków i szybciej zrozumieć gramatykę?. Przeczytaj recenzję Perfekt 2.. Kup na bookland.com.pl i zyskaj 15% rabatu, 30 dni na zwrot, darmową wysyłkę w 24h lub darmowy odbiór w księgarni jeszcze dzisiaj.Czteropoziomowy kurs do nauki języka niemieckiego dla uczniów liceów i techników.. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!Książka Perfekt 2.. Prowadzę również konsultacje biznesowe, o których możesz przeczytać na mojej stronie.Seria #trends to zupełnie nowe podręczniki do nauczania języka niemieckiego w szkołach ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych.. 307 stron z ciekawymi ćwiczeniami na poziomie A1-B1 wyjaśniający klucz odpowiedzi (odpowiedź PLUS komentarz) - rozumiesz .Ćwiczenia interaktywne do poziomu A1 online.. Dla zalogowanych użytkowników oferujemy śledzenie historii rozwiązywania ćwiczeń.. Jeśli szukasz ciekawego ćwiczenia na słuchanie (rozumienie ze słuchu) to mam dla ciebie ćiekawą propozycję.Ćwiczenie + dobra zabawa..

Chciałabym zarazić Cię moją pasją do języka niemieckiego.

Zeszyt ćwiczeń + kod (Interaktywny zeszyt ćwiczeń).. W tym filmiku prezentuję ćwiczenia interaktywne do poziomu A1.. Zeszyt ćwiczeń z kodami QR do filmów VOX POPPerfekt 2.. Na podstawie tego materiału można powtórzyć poziom podstawowy.Link do ćwiczeń:.Świąteczne ćwiczenia na interaktywną lekcję niemieckiego.. Zeszyt ćwiczeń + kod (Interaktywny zeszyt ćwiczeń).. Chodzi o Mitspielfilme, czyli o filmiki, które dają ci możliwość decydowania o losie głównego bahatera, w tym przypadku Tom'a.Darmowy, interaktywny kurs języka niemieckiego przeznaczony jest dla uczących się niemieckiego na poziomie A1 do B1 wg europejskiej klasyfikacji.. 21 września 2013.. Kurs realizuje założenia nowej podstawy programowej dla drugiego etapu edukacyjnego.. Zeszyt ćwiczeń + kod (Interaktywny zeszyt ćwiczeń).. Na podstawie tego materiału można powtórzyć poziom podstawowy.Präteritum (B1, B2) Znasz formy czasowników w czasie przeszłym Präteritum ?. Lżejsza tematyka, młodzieżowy charakter tekstów i ćwiczeń, w tym interaktywnych, sprawiają, że uczniowie chętniej angażują się na zajęciach.. Słuchanie, czytanie, gramatyka.. Niemiecki na 6+ to specjalnie opracowany program dla początkujących, średnio zaawansowanych oraz osób, które dawno nie miały kontaktu z językiem niemieckim.. Poniżej znajduje się ten sam sporawdzony zbiór, wystarczy, że klikniesz w dane .Magnet smart 1..

Jeżeli chcesz nauczyć się niemieckiego, musisz ćwiczyć.

Język Niemiecki.. Znajdziesz tutaj lekkostrawną instrukcję obsługi języka niemieckiego , dzięki czemu zaczniesz rozumieć (i polubisz) język niemiecki.Poznaj mnie lepiejNewsletter dla nauczycieli języka niemieckiego.. Biuletyn z najnowszymi tematami seminariów i warsztatów, informacjami o konkursach dla Państwa uczniów oraz innymi przedsięwzięciami Goethe-Institut w Polsce.. Klasa 6 Niemieckim.. Baza zawiera ponad 500 zestawów ćwiczeń (ponad 5000 zdań i przykładów) podzielonych na kategorie gramatyczne.. Kup na eduarena.pl i zyskaj 15% rabatu, 30 dni na zwrot lub darmową wysyłkę w 24h.Na tej stronie znajdziesz linki do interaktywnych ćwiczeń z języka angielskiego i niemieckiego.. Audia i filmiki trenują umiejętności rozumienia ze.Zeszyt ćwiczeń" + kod (Interaktywny zeszyt ćwiczeń) to czteropoziomowy kurs do języka niemieckiego, przeznaczony dla uczniów liceów oraz techników.. "Übung macht den Meister" - ćwiczenie czyni mistrza!. Zadania umieszczone w tej publikacji pozwolą na zaprezentowanie tradycyjnych .W sieci istnieje szereg świetnych miejsc, do których warto zaglądać ucząc się języka niemieckiego.. Kurs kierowany jest do uczniów rozpoczynających lub kontynuujących naukę drugiego języka obcego.. Zeszyt ćwiczeń + kod (Interaktywny zeszyt ćwiczeń).. Przedstawiamy podręcznik, w którym każdej lekcji z podręcznika odpowiada strona materiału utrwalającego w zeszycie ćwiczeń..

W tym dziale znajdziesz interaktywne ćwiczenia z gramatyki i słownictwa niemieckiego.

Efektem tego jest strona, na której właśnie jesteś.. Zeszyt ćwiczeń + kod (Interaktywny zeszyt ćwiczeń) autorstwa Opracowanie zbiorowe, dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 40,80 zł.. Nowość.. Zeszyt ćwiczeń + kod (Interaktywny zeszyt ćwiczeń) - Opracowanie zbiorowe, tylko w empik.com: 40,80 zł.. Wybierz kategorię ćwiczeń: Czasy niemieckie 40 ZESTAWÓW 400 PRZYKŁADÓW Części mowy 336Niemiecki ćwiczenia: ćwicz gramatykę i słownictwo!. Ewaluacja po każdym rozdziale w formie praktycznych zadań Hit.Infos Aktuell 3.. Podręcznik i ćwiczenia interaktywne dla ucznia to multimedialna wersja bestsellerowego podręcznika Wydawnictwa Klett do nauki języka niemieckiego, przeznaczona dla uczniów klasy siódmej szkoły podstawowej.. Być może pamiętasz mój zeszłoroczny wpis, w którym zebrałam interaktywne, sprawdzone zadania z znanych i lubianych platform, które można wykorzystać podczas lekcji z tablicą interaktywną.. Przeczytaj recenzję Perfekt 3.. Wyświetlono 1 — 4 z 110 słów kluczowych Je wszystkie Eksport Monitorowanie Słowa kluczoweJęzyk niemiecki.. Ćwiczenia online z języka niemieckiego, nauka niemieckiego przez internet za darmo.. Znajdziesz tutaj lekkostrawną instrukcję obsługi języka niemieckiego , dzięki czemu zaczniesz rozumieć (i polubisz) język niemiecki.Poznaj mnie lepiejJestem germanistką, która postanowiła zdjąć klątwę z języka niemieckiego.. Niemal codziennie poznaje nowe.. Podstawowe zwroty po Niemiecku Połącz w pary.. 307 stron z ciekawymi ćwiczeniami na poziomie A1-B1 wyjaśniający klucz odpowiedzi (odpowiedź PLUS komentarz) - rozumiesz nawet bez nauczyciela .Język niemiecki.. Język niemiecki.. Mam na imię Justyna, z wykształcenia jestem filologiem germanistyki.. Język niemiecki.. Poprawnoœć Twoich rozwišzań sprawdzi komputer..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt