Plan ramowy imprezy turystycznej

Pobierz

A szczegółowy plan rozdrabniasz na części.. Plan szczegółowy - to plan w którym opisujesz wydarzenia w punktach dokładając do niego podpunkty.Ramowy Plan Wycieczki: Dzień 1- Środa 7 maja 2010 rok *6.30 - zbiórka pod szkołą *6.45- Wyjazd z Grudziądza do Zakopanego (592 km) Szacowany czas przejazdu : 9h (wliczając krótkie postoje) * 8.45- Postój 10 minutowy w Włocławku *12.00- Postój 10 minutowy w Radomsku *14.00- Postój 10 minutowy w Krakowie *16.20- Dotarcie do .Imprezy (48135) Kabarety (6561) Koncerty i Festiwale (5070) Sklepy i Zakupy (303769) Sklepy i Zakupy (303769) Wszystkie (303769) Allegro (30469) Bagaż i Sprzęt Sportowy (5219) Buty i Akcesoria (86279) Do Domu .. Ramowy plan wydarzeń to taki w którym masz same punkty, bez podpunktów.. 89% Bal sylwestrowy w Pałacu w Maciejewie (program imprezy) 84% Przykład kalkulacji imprezy objazdowej krajowej zleconej; 84% Regulamin imprezy turystycznej; 85% Zakładanie biura podróży - umowa o świadczenie usług turystycznych1 Imprezy turystyczne.. STRASZEWO-WARSZAWA-STRASZEWO DZIEŃ 1 5.06.2007r.. Powrót KOSZTORYS KALKULACJA KOSZTÓW IMPREZY NOCLEGI MIEJSCOWOŚĆ Ilość Cena miejsca w czwórce Gdańsk 1 15,00 Sopot 1 40,00 Gdynia 1 .Zasady programowania imprez turystycznych Programowanie imprezy turystycznej obejmuje określenie celu, miejsca, terminu i harmonogramu imprezy oraz rodzaju środka transportu..

Szacowany czas przejazdu ok ...Utworzenie imprezy turystycznej.

Czyli załóżmy przykład: 1.Adaś i Ania poszli ma spacer a) nad morze b) zjedli tam czekolade i tak dalej- opracować program imprezy turystycznej na zlecenie klienta, - dobrać najlepsze środki transportu do imprez turystycznych, - wybrać korzystne dla klientów koszty świadczeń, - określić stałe i zmienne koszty imprezy turystycznej, - wyliczyć koszty miejsc bezpłatnych, - wyliczyć marżę dla organizatora imprezy turystycznej,Załącznik nr 2 RAMOWY PLAN ZABEZPIECZENIA IMPREZY pn.: "Święto Miasta - Lubawka 2016" Podstawa prawna: Art. 26 ust.. (wtorek) > godz. 700- zbiórka przy Szkole Podstawowej w Straszewie.. Podział ze względu na sposób przemieszczania .Plan wydarzeń, wypowiedzi Planem wydarzeń czy wypowiedzi nazwać można skrótowy zapis kolejnych zagadnień lub zdarzeń, tworzony w formie krótkich zdań, równoważników zdań lub punktów.. Dochodzi do niego, gdy spełniony jest jeden z warunków: usługi zostały połączone przez jednego przedsiębiorcę turystycznego (pisaliśmy o tym TUTAJ); usługi są nabywane osobno, ale nabywane są w jednym punkcie sprzedaży i podróżny wybrał je przed zapłatą,Planowanie tras po szlakach turystycznych.. 2 Podział imprez turystycznych: Podstawowe rodzaje imprez: impreza: krajowa, zagraniczna, wyjazdowa i przyjazdowa, dalej każda z nich dzieli się na własną i zleconą, z kolei te na grupowe i indywidualne, Specyficzne rodzaje imprez: imprezy fakultatywne, imprezy lokalne (cykliczne), imprezy promocyjne (study tour)..

Tatry, Beskidy, Sudety, pogórza i inne.Plan ramowy imprezy.

Pamiętaj, że kiedy masz napisać plan na podstawie tekstu to nie pisz tzw.Plan ramowy opiera się tylko na ogólnych punktach, czyli zapisanie zdarzeń.. (Planu ramowego- p.r.). Szacowany czas przejazdu ok. 5 godz. godz. ok. 1200 - przyjazd uczestników imprezy do Warszawy.RAMOWY PLAN WYCIECZKI 1 dzień - 7.07.2004, środa 7:30 - 8:00 zbiórka przy hotelu "Cracovia" 8:00 - 14:00 przejazd z Krakowa do Wałbrzycha(339 km) Szacowany czas przejazdu: 6h (wliczając krótkie postoje) 13:00 - 13:25 w drodze do Wałbrzycha: Postój na parkingu, 10 minutowy spacer do miejsca zainteresowania Zwiedzanie .Plan imprezy, plan imprezy integracyjnej, program imprezy turystycznej, program imprezy sportowej, program imprezy rekreacyjnej, program imprezy, program wycieczki, plan wycieczki, agenda programowa.Wycieczka turystyczna Gdańsk Sopot Gdynia Organizator Biuro turystyczne FUN TRAVEL Ul Piekarska a Piła www Funtravel pl .. RAMOWY PLAN WYCIECZKI 1 dzień - 1.07.2006, sobota 21:00 ?. STRASZEWO-WARSZAWA-STRASZEWO DZIEŃ 1 5.06.2007r.. Usługi te mogą obejmować transport, zakwaterowanie, wynajem samochodu lub w określonych warunkach wszelkie inne usługi turystyczne.ramowy program np. spŁywu kajakowego faktura za pobyt w obiekcie hotelarskim regulamin uczestnictwa informacja i mieŚcie program imprezy plan miasta naleŻy wypeŁniĆ lub opracowaĆ takie dokumenty jak: oferta imprezy voucher do hotelu faktura dla klienta karta rozliczeniowa umowa o zorganizowanie imprezy turystycznej dowÓd wpŁaty nota .RAMOWY PLAN PRACY LUBUSKIEJ REGIONALNEJ ORGANIZACJI TURYSTYCZNEJ "LOTUR" NA ROK 2012 Realizacja porozumienia z Polską Organizacją Turystyczną i współpraca z Polskimi Ośrodkami Informacji Turystycznej Realizacja porozumienia z Urzędem Marszałkowskim Współpraca z Zespołem Parków Krajobrazowych Województwa LubuskiegoWspółpraca z prasą, radiem i telewizją, zarówno ogólnopolską jak i lokalną powinna mieć na celu m.in. popularyzację systemu informacji turystycznej, a także ciekawych ofert turystycznych, w tym ofert relatywnie tańszych, m.in. dla młodych turystów.Przewodnik turystyczny zapoznaje uczestników imprezy turystycznej z krajem, regionem, miastem lub obiektem, który chcą poznać..

Program imprezy przedstawiany jest w formie ramowej i szczegółowej.

Szukasz ulicy w Sopocie, skorzystaj z internetowej mapy Sopotu, pozwoli Ci to w łatwy sposób odnaleźć wybraną ulicę, plac lub aleję w Sopocie A szczegółowy plan rozdrabniasz na części.. jest łatwe i jesteś wstanie się go nauczyć w kilka chwil.. A więc zacznijmy: 1.. Skonstruowanie latawca przez Stasia i Nel z wiadomością (Plan ramowy) 1.. (wtorek) > godz. 700- zbiórka przy Szkole Podstawowej w Straszewie.. Rezerwując zorganizowane wakacje, kupujesz kombinację co najmniej dwóch rodzajów usług turystycznych na potrzeby tej samej podróży lub tych samych wakacji.. Pisz zwięźle lecz nie omijaj wydarzeń.. PROGRAM RAMOWY IMPREZY Impreza wyjazdowa szkolna Wycieczka autokarowa, organizowana od 5 do 6 czerwca 2007r.. Punkty GOT, zdjęcia, opinie i informacje o miejscach i szlakach.. 1 Ustawy z dnia 20 marca 2009 r., o bezpieczeństwie imprez masowych, Rozporządzenie MSWiA z dnia 13 sierpnia 2009 r w sprawie zakresu instrukcji postępowania w przypadkach85% Opracuj program imprezy objazdowej mającej na celu zwiedzenie najbardziej znanych miejsc sakralnych w Polsce..

Program ramowy przeznaczony jest dla uczestników imprezy turystycznej.Pisanie p.r.

Czyli załóżmy przykład: 1.. Rozróżnia się dwa rodzaje planów:Program imprezy turystycznej Szczegółowy program imprezy integracyjno-krajoznawczej dla III klasy gimnazjum z Dobrej w terminie 8-10 maja 2011r po Małopolsce 1-dzieńW świetle art. 16a ustawy o usługach turystycznych organizator, który w czasie trwania danej imprezy turystycznej nie wykonuje przewidzianych w umowie usług, stanowiących istotną część programu tej imprezy, jest obowiązany, bez obciążania klienta dodatkowymi kosztami, wykonać w ramach tej imprezy odpowiednie świadczenia zastępcze.Kalkulacja i plan ramowy PROGRAM RAMOWY IMPREZY Impreza wyjazdowa szkolna Wycieczka autokarowa, organizowana od 5 do 6 czerwca 2007r.. Wyjazd ze Stalowej .. W planie ZAWSZE używaj równoważników zdań czyli nie używaj orzeczeń (czasowników).. > godz. 720- ok. 1120- przejazd ze Straszewa do Warszawy (359km).. > godz. 720- ok. 1120- przejazd ze Straszewa do Warszawy (359km).. Skonstruowanie latawca przez Stasia i Nel z wiadomością (Plan sczegółowy) a) noc w Baobabie b) atak Malarii Epitet- środek stylistyczny, często opisujący .Plan ramowy- to plan w którym zastosujesz najważniejsze wydarzenia napisane w punktach.. Szczegółowe zadania przewodnika (a co za tym idzie, również stawiane mu wymagania) są zróżnicowane i zależą od charakteru i miejsca imprez turystycznych, które prowadzi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt