Napisz opowiadanie o wydarzeniu w szkole

Pobierz

Możesz to zrobić tak: Przybycie do szkoły.. To było fantastyczne.. a)Nadaj swojej procy cechy niesamowitej opowieści.. Wstałam jak zwykle o siódmej.. Zgłoś nadużycie.. Na drugi dzień w szkole - redagujemy opowiadanie z dialogiem.. Dzień, ja co dzień, zaczął się spokojnie, z czasem nabierając rozpędu.. Jesteście świadkami tego wydarzenia.Napisz opowiadanie o jakimś ciekawym wydarzeniu,w którym uczestniczyłeś(nie musi tak być ,możesz zmyślić).. W liście o długości 120-150 słów do kolegi z zagranicy napisz : zadanie dodane 12 kwietnia 2011 w Język .Szkoła podstawowa; Gimnazjum; Liceum; Studia; Po szkole; Szukaj; Szkoła podstawowa » Język polski.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz II część Dziadów Adama Mickiewicza.. Użyj dwóch argumentów.Jedną z takich wstawek okazał się dzień sportu w jednej z szkół, do której uczęszczał Krzysiek i Bartek.. szkoła, sala lekcyjna (z widokiem na boisko szkolne), w której odbywa się lekcja klasy III a .. wstęp (przedstawienie bohaterów, wprowadzenie w sytuację); rozwinięcie (opowiadanie zgodnie z planem); zakończenie (podsumowanie całości).. Autor: ABPJPJP Dodano: 8.10.2011 (11:11) zdarzenie na boisku szkolnym- napisz krotkie opowiadanie, niech ktos podsunie mi pomysl.. Pierwsze lekcje przysporzyły mi nie lada wyzwanie.. Czułam się strasznie zdenerwowana i podekscytowana..

Pisz całe opowiadanie w jednakowym czasie.

Rozpytywanie małżeństw o ich szczęściu w trakcie podróży : a) we Florencji b) w Atenach 4.Spotkanie z pastuchem i jego żoną.. Szkola edukacja.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.napisz opowiadanie o przygodzie która wydarzyła się w szkole napisz opowiadanie o przygodzie .. mi się płakać.W szkole była karetka,policja,rodzice.Wszyscy patrzeli na nas jakby my byliśmy sprawcami tego wydarzenia.Nauczyciele nie wiedzieli co mają robić.Po chwili gdy ratownicy wynosili Salomona .Opowiadanie z życia szkoły.. Był to uczeń pierwszej klasy liceum.. Wiadomość o odwołaniu lekcji.Napisz w zeszycie krótkie opowiadanie o niezwykłym wydarzeniu.. b)Pamiętaj o konsekwentnym prowadzeniu narracji w 1. osobie.. Autor: ~Oliwia Bryk Dodano: 1.11.2011 (17:06) napisz krótkie opowiadanie o wydarzeniu, które poruszyło całą klasę na podstawie fragmentu " BÓJKA " .. Patron szkoły.. Długo zastanawiałam się jaki dzień wybrać, aż w koncu trafiłam, mój pierwszy dzień w gimnazjum.. Napisz w zeszycie krótkie opowiadanie o niezwykłym wydarzeniu.. Najlepiej na kartce przygotuj sobie notatkę - plan opowiadania.. W biegu zjadłam śniadanie i popędziłam do autobusu.. Treść zadania.. "Przygody Tomka Sawyera" Na drugi dzień Tomek spóźnił się znowu do szkoły.. Zadanie jest zamknięte.Autor: ~kacper nowak Dodano: 4.1.2012 (17:33) napisz opowiadanie o przygodzie,która wydarzyła się w szkole.Historia może być prawdziwa lub zmyślona .Wymyśl tytuł przyciągający uwagę czytelnika..

która wydarzyła się w szkole .

Twoja praca powinna .Ale dobre wykształcenie oraz zaświadczenia o wszelkich przebytych kursach, potwierdzające nasze kwalifikacje, dają nam większą szansę na znalezienie pracy.. Był tak roztrzęsiony wczorajszą sytuacją z Becky, że zasną dopiero nad ranem.. Zredaguj ogłoszenie, w którym poinformujesz o tym wydarzeniu i zachęcisz koleżanki i kolegów, by wzięli w nim udział.. W szkole byłam jak zwykle pierwsza.. Korzystaj z bogactwa wyrażeń i zwrotów rozpoczynających i kończących opowiadanie oraz stanowiących spoiwo pomiędzy poszczególnymi częściami.Szkoła podstawowa » Język polski.. Dwadzieścia pięć minut przed lekcjami.. d)Nie zapomnij o zawarciu w swoim opowiadaniu morału.Opowiadanie o wydarzeniu z przeszłości używając czasu present simple present continous i past perfect (od 120-150 słów) Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studia.. 2011-11-29 19:07:08 Napisz stylizowane na gawędę opowiadanie o wybranym wydarzeniu z życia twojej rodziny 2011-02-16 19:44:45Napisz OPOWIADANIE o wymyślonym zdarzeniu, które mogłoby mieć miejsce w Twojej szkole za 100lat.. Starannie zaplanuj kompozycję.. Przedstaw, jak- według Ciebie- będą wyglądali i zachowywali się ludzie.. Pewnego słonecznego dnia, kiedy mieliśmy godzinę wychowawczą, pani niespodziewanie wprowadziła do klasy nieznajomego nam chłopca..

Dasz radę!O szkole.

Ciotka ledwie dobudziła go o dziewiątej.Opowiadanie o treści: "Mój najważniejszy dzień w życiu".. jestem slaba z wf tak, ze na pewno nie biore udzialu w zawodach.. Dodaj do ulubionych Drukuj.. Question from @misia2258 - Szkoła podstawowa - PolskiGdzie rozgrywają się wydarzenia?. Wykorzystaj podane elementy świata przedstawionego.. Dzień był ładny i słoneczny, więc miał on bardzo dobry humor.. 2012-01-03 16:51:24 Tego dnia długo nie zapomne- napisz opowiadanie o zabawnym wydarzeniu związanym z życiem szkolnym 2010-09-07 19:34:15Napisz opowiadanie o zabawnej sytuacji z życia szkolnego - Opowiadanie.. która wydarzyła się w szkole .. zadanie dodane 26 listopada 2010 w Język polski przez użytkownika Mandi ( 10 ) [Szkoła podstawowa] opowiadanieNapisz opowiadanie o niezwykłym .. DODAJ + Język polski.. Zaliczaj.pl.W pierwszej z nich wygrała osoba z Niemiec.. Zastosuj: .. Zbierz informacje o Nangijali i zapisz w zeszycie.Napisz opowiadanie o wydarzeniu w Twojej szkole, w którym mógłby wziąć udział bohater lektury obowiązkowej.. Treść zadania.. Działający w Twojej szkole Dyskusyjny Klub Książkowy organizuje spotkanie poświęcone powieści Madeline Miller Kirke.. c)Postaraj się wiernie przedstawić wydarzenia i sugestywnie oddać niezwykłą atmosferę ballady.. Zgłoś nadużycie.. Swoją pracę napisz zgodnie z planem, pamiętaj o akapitach..

Napisz opowiadanie o spotkaniu dwoch bohaterów z lek...

Nasza szkoła zdobyła 3 medale z czego jesteśmy bardzo dumni.napisz opowiadanie z dialogiem- moja droga do szkoły Przedmiot: .. Przydatność 65% Opowiadanie o wydarzeniu na cmentarzu w książce pt. "Przygody Tomka Sawyera".. Zadanie jest zamknięte.Napisz opowiadanie z dialogiem Podobne tematy.. Pod koniec wymyśl podsumowanie tej historii .. a teraz opowiadanie akapit<<<< Dawno .Napisz opowiadanie, w którym przedstawisz historię opowiedzianą w ,,Liliach" z punktu widzenia starego pustelnika.. Posłuchajcie opowieści o tym, co zdarzyło się w naszej szkole.. Wykorzystuj inne formy wypowiedzi - wprowadź elementy opisu czy charakterystyki.. 2011-03-27 11:30:46; Napisz opowiadanie o twojej wymarzonej szkole na jedną strone A4 !. Wykorzystaj podane elementy świata przedstawionego.. Zawsze byłam tak wcześnie, bo strasznie nie lubię się spóźniać.Napisz opowiadanie o przygodzie .. Rada Pedagogiczna.. 2009-05-09 13:44:59O niezwykłej przygodzie, wyjątkowym dniu w szkole, spotkaniu z ciekawą postacią, wycieczce, pierwszej randce.. Ubrałam się i umyłam.. Minęły już czasy, kiedy wystarczyło skończyć szkołę zawodową, aby mieć pracę.. Zastanów się, co masz do powiedzenia na dany temat.. Zadanie jest zamknięte.. Aczkolwiek byłam dumnie z siebie, że do tego.. poleca 84 %.Napisz opowiadanie dotyczące wybranego wydarzenia historycznego.. Wychowawczyni oznajmiła, iż będzie o naszym nowym kolegą z klasy.Zadanie: dam naj do 20 00 napisz opowiadanie realistyczne o szkole lub o wydarzeniu w szkole lub niedaleko Rozwiązanie: dziś w szkole zabrzmiał ostatni dzwonek po krótkim pożegnaniu wyszliśmy z klasy po.. wydarzenia w porządku chronologicznym; wstęp, rozwinięcie i zakończenie — wyodrębnione akapitami; .. Napisz opowiadanie, w którym zjawa opowie, jak odmienił się jej los.. Dodaj do ulubionych Drukuj.. W drugiej konkurencji wygrała dziewczyna z mojej szkoły, była bardzo szczęśliwa.. Praca musi liczyć minimum 60 słów.. Po akademii samorząd szkolny poszedł na cmentarz zapalić znicz na grobie żołnierz.ŻELAZNE ZASADY.. Historia może być prawdziwa lub zmyślona .Wymyśl tytuł przyciągający uwagę czytelnika .. ; Tam, gdzie to możliwe, wprowadzaj dialogi.. W powyższych słowach pokazałem negatywne i pozytywne strony chodzenia do szkoły.. Przybył on do szkoły bardzo wcześnie, więc mógł sobie powtórzyć wszystkie tematy przerabiane na danych przedmiotach.Syzyfowe prace - opowiadanie.. Wymysł co mogło się zdarzyć gdy .Napisz krótkie opowiadanie, w którym napiszesz o jakimś zwykłym wydarzeniu.. 2011-11-29 19:07:08; Opowiedz w 2-3 zdaniach o śmiesznym wydarzeniu w Twojej klasie.. Temat: Napisz opowiadanie o spotkaniu chilona chilon.. ZALOGUJ.. Zgłoś nadużycie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt