Testy znajomości lektury akademia pana kleksa

Pobierz

Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia Pana Kleksa?. Czy te sytuacje Cię denerwują?. Zielony.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Akademia pana KleksaQuiz: Akademia pana Kleksa - test znajomości lektury Test ze znajomości lektury szkolnej Jana Brzechwy pod tytułem "Akademia pana Kleksa".. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Najbardziej kompletny test z lektury Akademia pana Kleksa jaki znajdziesz w sieci.. Jaki kolor włosów miał pan Kleks?. Ile lat ma Adam Niezgódka?. Niebiesko-Żółte.. Sprawdź jak dobrze znasz treść książki.. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!test z lektury pt.''Akademia Pana Kleksa'' test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co są z klasy IV :)1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) Ogółem w akademii uczyło się a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch c) dwudziestu czterech d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4) Pan Kleks .Test z lektury "Akademia pana Kleksa" (Jan Brzechwa).. a) na placu Czterech Wiatrów b) na ulicy .Jan Brzechwa, "Akademia pana Kleksa" - test z lektury na poziomie trudnym.. Dokąd prowadziły furtki znajdujące się w murze Akademii?.

Test ze znajomości lektury pt. "Akademia pana Kleksa ...1.

Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt.. Kto mógł uczyć się w Akademii ?. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Pan Kleks miał na imię Ambroży.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Skomentuj.. Akademia Artium #1 "Tragiczna noc" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Trudny test z lektury Akademia pana Kleksa, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. 4.Sprawdzian zaplanowany został jako podsumowanie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" w klasie IV, sprawdza znajomość tekstu oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem.. doggyster 3 lata temu.. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia?. Ta oraz inne bajki - streszczenie Adaś Niezgódka miał dwanaście lat i od sześciu miesięcy był uczniem Akademii pana Kleksa.. Test ze znajomości lektury "Akademia pana .Plik Sprawdzian z treści lektury Akademia Pana Kleksa test.doc na koncie użytkownika lucynabakula • folder Lektury kl. 4 • Data dodania: 11 lip 2011"Akademia pana Kleksa" - streszczenie szczegółowe, 1.. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jak miał na imię Pan Kleks ?. Jak dobrze pamiętasz przygody Pana Kleksa i jego podopiecznych?.

... Test ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" DRAFT.

Co znajduje się na trzecim piętrze Akademii?. Arkusz uwzględnia zadania typowe dla sprawdzianu po klasie VI(zadania zamknięte, zadania z luką, zadania dłuższej wypowiedzi pisemnej, zadania na dobieranie) i jest formą wprowadzenia uczniów kl. IV w specyfikę .Jak ogólnie oceniasz tę witrynę .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Test składa się z 12 pytań.. Kiedy mieszkał w domu nic mu się nie udawało.Plik TEST z odpowiedziami Akademia Pana Kleksa dobry.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Akademia Pana Kleksa • Data dodania: 4 lis 2012Uczniowie klasy 4b na czas omawiania lektury stali się uczniami Akademii pana Kleksa.. Nie mieli możliwości spotkania profesora, jednak otrzymali od niego listy ze wskazówkami dotyczącymi pracy w jego szkole.. W akademii mogli uczyć się chłopcy tylko Ci którzy mieli imiona zaczynające się na literę A. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..

- Among Us.Szybki test sprawdzający znajomość lektury "Akademia Pana Kleksa" Jana Brzechwy.

Dobra pomoc w powtórce, jak również okazja do sprawdzenia siebie.Akademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci.. Gdzie Adaś znalazł pana Kleksa po przybyciu Anatola i Alojzego?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Sprawdź, co pamiętasz z tej książki!Akademia Pana Kleksa - quiz wiedzy o niezwykłej książce.. Rozwiąż test!Jak dobrze znasz "Akademie Pana Kleksa" .. Jaki słynny łowca będzie Cię uczył w Akademii Ł. Przydzielimy Cię do fikcyjnej akademii!. Kolorowy.. Czy uważnie przeczytałeś lekturę ,,Akademia Pana Kleksa"?. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Akademia pana Kleksa, poziom trudnyJesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Akademia Pana Kleksa - test znajomości lektury Akademia Pana Kleksa - test znajomości lektury Opublikowano: 11 luty 2010 | Edward Karpiński | Drukuj | E-mail |Test dla uczniów klasy V sprawdzający znajomość treści lektury "AKADEMIA PANA KLEKSA".. Akademia pana Kleksa mieściła się przy ulicy Czekoladowej.. Pobierz (doc, 23,5 KB) Podgląd treści.. Co się dzieje z panem Kleksem codziennie o północy?. Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 88%1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy: a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) W akademii uczyło się: a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch uczniów c) dwudziestu czterech uczniów d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4 .Akademia pana Kleksa - test z lektury..

Pytania z treści lektury dla 4 klasy szkoły podstawowej.Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.

Wyślij zgłoszenie .Test ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź.. Test z ''Akademii Pana Kleksa'' Jana Brzechwy.. Szary.. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Gdzie znajdowała się Akademia pana Kleksa?. Różowo-Czarne..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt