Sprawdzian znajomości lektury mały książę

Pobierz

Podróże Małego Księcia.Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Mały Książe | Brakujące słowo - Polski Mały Książe - cytaty z lektury "Mały Książę" - Test z lektury ,,Ten obcy"Sprawdzian z treści lektury "Mały Książę" Sprawdzian z lektury "Mały Książę" 1.. Jak wyglądało rozstanie róży i Małego Księcia?. Tagi dla tego testu: Książę Mały Podaj swoje imię: Sebastian Dlaczego Mały Książę chciał wrócić na planetę?. Bo kwiat róża zwiędła.Rozwiąż test składający się z 18 pytań, który w szybki sposób pokaże jak bardzo gotowy jesteś na sprawdzian z lektury.. Pytania zawarte w teście.. O co poprosił narratora Mały Książę?. Skomentuj.. Składa się on z 5 części - sprawdza znajomość lektury, umiejętność analizy tekstu poetyckiego, umiejętność rozumienia tekstu epickiego, redagowanie zaproszenia, redagowanie rozprawki.lektury "Mały Książę"?. Test składa się z 12 pytań.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. 0 ocen | na tak 0%.. Jak długo Mały Książę pozostawał na Ziemi.. W sumie "Małego Księcia" przetłumaczono na 270 języków i dialektów, sprzedano ponad 140 mln egzemplarzy.. Przeznaczony jest dla klas gimnazjalnych.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Mały Książę.. Kochają go miliony.. Lotnik znalazł się na pustyni a) z powodu awarii samolotuMoje rozważania na temat przyjaźni i miłości po lekturze "Małego Księcia" A. de Saint-Exupery'ego "Mały Książę" Antoine de Saint-Exupery'ego; Ciąg dalszy ,,Małego Księcia"..

Sprawdzian ze znajomości lektury "Mały Książę".

Lektury 5 lat temu.. Test: Biblia Sprawdzian z Biblii dla liceum.. List powinien zająć całe wyznaczone miejsce.Test z lektury "Mały Książę" (Antoine de Saint-Exupéry).. Można go też wykorzystać do pracy na lekcji, np. w grupach.Test dotyczący lektury "Mały Książę" Antoine de Saint - Exupery jest przeznaczony dla uczniów klasy II gimnazjum.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Mamy dla was najpopularniejsze przez nauczycieli testy / sprawdziany / kartkówki z lektury pt. Mały Książę.. Pytania są szczegółowe.Proponuję niedługi sprawdzian znajomości lektury Mały Książę.. Szukaj.. Statkowi kosmicznemu.Mały Książę opuścił swoją planetę przy pomocy: a) żmii b) samolotu c) wędrownych ptaków 12.. 0 0 Odpowiedz.. Jaki narrator występuje w utworze?. 272 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Rozwiąż test!IV Napisz list, który mogłaby wysłać Róża do podróżującego Małego Księcia.. Wykorzystaj w nim znajomość tekstu ( w treści powinny się znaleźć 3 fakty z książki).. Pierwsze stworzenie spotkane przez Księcia na Ziemi to: a) lis b) żmija c) lotnik 13. oglądanie zachodów słońca.. Udostępnij.. - Róża przyznała się, że była nie mądra, przeprosiła chłopca, a także życzyła mu szczęścia.Chcesz sprawdzić na jaką ocenę masz szansę na sprawdzianie z lektury?. Szukaj.. Ile kolców miała róża do obrony przed światem?.

Test ze znajomości lektury pt. "Mały Książę ".

Sprawdź, czy znasz tę filozoficzną powiastkę wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!. Inne tryby testu.. XCezor 2 lata temu.. Ile trwa dzień na planecie Latarnika?. Książka "Mały Książę" A. de Saint Expury wydana w roku 1943 przetłumaczona została na ponad 170 języków, dzięki czemu zyskała zasłużone miejsce wśród klasyki światowej literatury.Test Mały książę, Mały książę podręcznika Lektury dla Klasa II.. Jak rozumiesz słowa ,, Wśród ludzi także jest się samotnym " ''Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu .. Dzięki komu Książę mógł wrócić na swoją planetę?. Plik zawiera testy / sprawdziany / kartkówki dotyczące lektury jaką jest Mały Książę.. 18 V 2020 r. - sprawdzenie znajomości treści lektury Proszę przeanalizować poprawne odpowiedzi, każdy z Was otrzymał ode mnie informację z punktami i oceną.. Jeżeli ktoś ma jakieś zastrzeżenia, proszę o wiadomość.. Rozwiąż test!Temat: Analiza i poprawa test ze znajomości lektury "Mały Książę".. Czuł się odpowiedzialny za różę.. Co Mały Książę codziennie rano robił na swojej planecie?. Ulubionym zajęciem Małego Księcia było: wąchanie polnych kwiatów.. Silnego podmuchu wiatru.. Dlaczego Mały Książę opuścił asteroidę B-612?. 30 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Bo bał się żmii.. Rozwiąż test..

5.Temat: Test ze znajomości lektury "Mały Książę".

13 V 2020 r. - sprawdzenie znajomości treści lektury Proszę rozwiązać test, rozwiązany test lub odpowiedzi wszyscy odsyłają do 13 V 2020 r. do godz. 12.00 1.. Quizy Os. .. TEST Z LEKTURY: Mały Książę.. żadna roślina nie stanowiła zagrożenia.. Odczucia Małego Księcia po podróżach - Mały Książę zrozumiał, jak bardzo kocha swoją różę, a także dowiedział się wielu informacji na temat ludzi.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do .Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - test z lektury na poziomie trudnym.. Wraz z testem / sprawdzianem / kartkówką jest klucz odpowiedzi bądź przykładowe odpowiedzi (jeżeli chodzi o pytanie otwarte).Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. 2010-01-06 21 .Najpierw "Małego Księcia" wydano po angielsku, później po francusku, a następnie po polsku - polskie wydanie było jednym z pierwszych (w 1947 r.).. Zrób test i się przekonaj!. Sprawdź, czy poradzisz sobie z pytaniami dotyczącymi fabuły książki o przygodach Małego Księcia!. Bo kwiat róża go kłuła kolcami.. Udostępnij.. W jaki sposób Mały Książę uciekł ze swojej planety?. Sprawdź, co pamiętasz z lekturyKrótki test sprawdzający znajomość lektury Henryka Sienkiewicza - Jano Muzykant.. Przedstaw w tekście emocje bohaterów.. w przybliżeniu tak duża jak Ziemia.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Jak myślicie jakie mogą byc pytania na sprawdzianie z lektury "Mały KSiążę"?.

...Język polski, Sprawdziany i testy Test z lektury Mały Książę.

Skomentuj.. Jest to narrator pierwszoosobowy.. Test z lektury Mały Książę dla klasy pierwszej gimnazjum 1.. Test z lektury Mały Książę autorstwa Antoine de Saint-Exupery.. Kim jest narrator utworu.. W teście Mały książę - test znajomości lektury znajdziesz następujące pytania: Pytanie 1: Komu narrator dedykuje swą książkę?. Pytanie 2:Myślisz, że znasz lekturę "Mały Książę"?. Przetestuj Swoją wiedzę w tym teście!. Podobne pytania.. 2013-04-11 15:56:28; jakie są twoje wrażenia z lektury " Mały Książę "?. Rozprawka z "Małego Księcia".. Zanim Mały książę wylądował na Ziemi odwiedził : a) pięć innych planet b) sześć innych planet c) siedem innych planet8.. Bo znudziło mu się na małej asteroidzie.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do .2.. Sprawdź swoją znajomość Pisma Świętego.. .Test zawiera 3 grupy po 10 pytań.. Lotnik znalazł się na pustyni -1p.Plik Mały Książę pytania.pdf na koncie użytkownika fretkafredziu • folder Mały książę • Data dodania: 30 paź 2011Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Mały Książę" Antoine'a de Saint-Exupery'egoTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Mały Książę" Antoine'a de Saint-Exupery'ego.. Planeta Małego Księcia była: bardzo mała.. Pokłócił się z lotnikiem.. przyglądanie się wędrownym ptakom..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt