Z podanych wyrazów utwórz rzeczowniki złożone i zapisz je wraz z rodzajnikami

Pobierz

1 Zobacz odpowiedź mdeeczek mdeeczek Gdzie są te wyrazy?. Przykład: tor kolejowy = das BahngleisZ podanych wyrazuw utwórz rzeczowniki złożone.. Z podanych wyrazów utwórz rzeczowniki złożone i zapisz je z rodzajnikami.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 2010-10-21 18:27:35Utwórz jak najwięcej nowych słow z podanych rzeczowników i zapisz ich Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 3 rozwiązania: autor: Edziaa11 18.5.2010 (16:38) zapisz słownie daty: a) 1.09 - b) 30.07 c)am 25.12 d)am 12.03 PO NIEMIECKU Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: Werandka1997 22.10.2010 (17:21)Niemiecki.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Rzeczowniki złożone określające osoby.. die Musik • der Lehrer • das Zentrum • der Unte - Pytania i odpowiedzi - Język niemiecki .. porównanie greckich słów z hieroglifami.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź rozwiązanie.. Niektórych wyrazów możesz użyć parę razy.. Rzeczownik złożony ma taki rodzaj jaki ostatni jego wyraz.. Zapisz je wraz z rodzajnikiem określonym.od podanych czasowników utwórz rzeczowniki 2009-11-05 21:14:49; Utwórz rzeczowniki od podanych czasowników i uzupełnij nimi zdania..

Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o 2 z podanych wyrazów utwórz rzeczowniki złożone i zapisz je wraz z rodzajnikiem 3.

2010-01-14 16:50:49; Od podanych czasowników utwórz rzeczowniki 2011-11-03 19:49:06; Od podanych .DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. Zapisz wyrazy wraz z rodzajnikami .Utwórz powszechnie używane wyrazy złożone i zapisz je z rodzjanikiem.. Z podanych wyrazów utwórz rzeczowniki złożone i zapisz je z rodzajnikami.Z podanych elementów utwórz rzeczowniki złożone .. Schlitt Basket Schwimm Skate Sport tennis Bade -ball -brille -schläger -kappe -anzug -schuhe -board 1 .Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Niemiecki, z podanych wyrazow utworz rzeczowniki zlozone I zapisz je wraz z rodzajnikamiZ podanych wyrazów utwórz jak najwięcej rzeczowników złożonych i zapisz je wraz z rodzajnikami der Regen, der Mantel, das Tuch, die Schuhe, derZ podanych elementów utwórz rzeczowniki złożone.. =.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Zapisz z jakich wyrazów składają się podane rzeczowniki złożone .. Zapisz je wraz z rodzajnikiem określonym.. Rzeczowniki złożone składają się z dwóch lub więcej wyrazów, przy czym ostatni wyraz zawsze jest rzeczownikiem.. 2011-10-10 19:51:03; Utwórz zdania z podanych wyrazów.. Utwórz rzeczowniki złożone.. około 16 godzin temu.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania 1.Z podanych elementów utwórz rzeczowniki złożone.Zapisz je wraz z rodzajnikami.. Zapisz je poniżej wraz z rodzajnikami..

Następnie zapisz je wraz z rodzajnikami.

Następnie zapisz je wraz z rodzajnikami.. J NIEMIECKI POMOCY BŁAGAM 2011-10-17 20:44:50 Utwórz inne rzeczowniki złożone zaczynające się od Lieblings-.. Rzeczowniki złożone stanowią w języku niemieckim bardzo dużą grupę.. Przekątna graniastosłupa prawidłowego czworokątnego ma długość 8√2 cm .z podanych wyrazów utwórz rzeczowniki złożone.. Jak coś to miałam to zadanie w 7 klasie, ale nie wiem czy to jest to ;/ Najnowsze pytania z przedmiotu Język niemiecki.. ćwiczenia str 26 zad 4Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt