Napisz co lubisz robic a czego nie po angielsku

Pobierz

5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 11.4.2018 (9:14) - przydatność: 33% - głosów: 11.. JA lubię prasować, odkurzać, gotować (jeżeli mam pomysł o dobrego zrobić), uwielbiam piec ciasta i ciasteczka.. Napiśćie czego nie lubicie itp jako wy po ang :)Napisz po angielsku co jesz, czego nie jesz ,co lubisz i czego nie w 40słowach .. Opisz swoje wakacyjne praktyki na oddziale chirurgii ogólnej po 1 roku kierunku lekarskiego na 250-300 słów po angielsku, opisz co robiłeś na.. +0 pkt.. Co kraj to obyczaj, chciałoby sie rzec.. Nie lubię owadów, gadów, płazów.. ; * POMOCY.. Sortuj wg: szacunów daty trafności wyszukiwania.. Nie lubię kąpać się w gorącej wodzie pod prysznicem.. Nie lubię : wcześnie wstawać , chodzić do szkoły , uczyć się .Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ wybierz 4 choroby i napisz co nalezy , a czego nie nalezy robic po angielsku .. Nie lubię sprzątać w szafach, bo po godzinie już jestem zmęczona i najchętniej wszystko władowałbym z powrotem bez żadnego ładu i składu.Napisz po angielsku 6 zdan o tym co zwykle robisz i czego nie robisz POMOCY .. po ANGIELSKU!. Nie korzystac z google tlumacza itp , bo chce zeby te zdania byly dobre .. Niektórzy lubią go spędzać bardziej aktywnie (actively), a inni wolą nie wychodzić z łóżka (to stay in bed).Każdy ma inne preferencje (preferences), ale opcji na spędzanie wolnego czasu (free time, spare time) jest bardzo wiele!.

Hobby po angielsku?

Odpowiedz.. Praca musi zawierać od 50 do 70 słów.. Najlepiej wybrać coś, co nas naprawdę interesuje.E, ja tam lubię wcześnie wstawać.. Pracę wykorzystuję w życiu codziennym, tzn. doświadczenie, do pracy też przynoszę wiedzę zdobytą poza pracą, która jest z nią związana.Napisz po niemiecku co lubisz robic a czego nie .. Nie lubię płytkich serialów, typu ' Daleko od noszy, Mamuśki '.. Poniższe zdania obfitują w różne, ciekawe konstrukcje.. Question from @Pawelek282 - Gimnazjum - Język angielskiNapisz czego nie mozna robic w szkole po angielsku.. 2015-07-26 12:42:52 Napisz co Naj bardziej lubisz robic 2011-05-15 12:09:32 Niemiecki , potrzebuję tłumacza ;).. ; d. Question from @Doma100 - Gimnazjum - Język niemieckinapisz 10 zdań gdzie jedziesz i co będziesz robić na wakacjach po angielsku.. : D A zaś przeciwieństwem tego jest słuchanie " dorosłych " nastolatek o tych ich problemach.. Nie lubię nosić swetrów, golfów.Lubię : późno kłaść się spać , opiekować się zwierzętami , chwalić się ocenami , myśleć o mojej miłośći , być w miejscach naturalnych .. Szkoła podstawowa .. Stworzyłam je w taki sposób, żeby Wasza wypowiedź na temat wakacji była urozmaicona i korzystała z bogactwa językowego, zamiast ograniczać się jedynie do sformułowań typu "I like" oraz "I don .Jaka lubisz muzyke i czego sluchasz chetnie?.

bez zadnych trudnych slowHobby po angielsku: wstęp.

;DPrzydatność 60% "My usualiday" a)jak wygląda twój dzień codzienny, b)o swojch zwyczajach i czynnościach w czasie wolnym, c)co lubisz robiić w czasie weekendu.. Czasami w ogóle bezsensownych, typu : Chłopak polubił moje zdjęcie na facebooku, czy podobam mu się i tego rodzaju.co lubiĘ, a czego nie znoszĘ na wakacjach - sprawdŹ, czy teŻ tak masz!. Odpowiedz.Zadanie: napisz po 10 zdań co potrafisz robic i czego nie Rozwiązanie: potrafię 1 potrafię grać w piłkę nożną 2 potrafię szybko biegać 3 potrafię Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Angielski Savoir Vivre- czyli czego nie robić gdy królowa patrzy.. I rzeczywiście tak jest, że gdy przyjeżdzamy w nowe miejsce to można odczuć, że świat jakby obracał się tu dokoła innych zasad i przekonań.. Odpowiedz.. Trener zauważył, że gram coraz lepiej, że nie boję się różnych (czasami brawurowych) zagrań, że nie gram "na pamięć" ale staram się mylić przeciwniczki, że na boisku dobrze rozumiem się z moimi koleżankami co daje w efekcie dobre rozegranie piłki i kolejne punkty.Zadanie: napisz 5 zdań co potrafisz, 3 zdania czego nie potrafisz Rozwiązanie: potrafię pływać,fikołka zrobić,umiem bawić się w abc nie potrafię szpagatuGość 2009-04-14 o godz. 16:20..

Napisz 7 zdań po angielsku co masz w lodówce a czego nie masz... +0 pkt.

.Najnowsze artykuły.. Średnio lubię zmywać czy myć podłogi.. Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz co lubisz robić a czego nie po angielsku 5/6 zdań Tylko napisane ma być wmiare prosto bez żadnych tł…Napisz 12 zdań co lubisz,nie lubisz i nie nawidzisz robić?. Nie lubię gdy ktoś starszy znęca się nad młodszym.. Nie lubię gdy chłopak jest nachalny.. Cel=czołówka amatorów w PL .. na luzie bez dogłębnej analizy startu bo co miałem napisać o samych cyferkach to już napisałem świeżo po zawodach teraz przedstawiłem bardziej to co się działo poza sceną czego nie mówią liczby -) .Napisz po angielsku z should / shouldn't co powinnismy a czego nie powinnismy robic w szkole.. Wręcz przeciwnie.. Ja osobiście bardzo lubię poznawać takie odmienne zachowania ludzkie, nie zawsze je .Jednak nie zrezygnowałam i bardzo się z tego cieszę.. Cos w tym stylu i prosze o przetumaczenie na j. polski .. ; 33 Będe miała to dzisiaj na sprawdzianie i wogóle nie wiem jak to zrobic.. Question from @PijanaPoTymbarku - Szkoła podstawowa - Język angielskiNie odczuwam też czegoś takiego, co wiele osób opisuje: kiedy wybije 15.30 wychodzę z pracy i nic mnie już nie obchodzi, co jest z pracą związane.. Każdy z nas lubi spędzać wolny czas inaczej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt