Sprawdzian kajko i kokosz szkoła latania

Pobierz

Szkoła latania"?Plik Test Kajko i Kokosz.. z lektury.. Eduelo.pl używa plików cookies w celach statystycznych i analitycznych.. Jaką moc miała mieć fujarka, którą żona podarowała Łamignatowi w bajce "Kajko i Kokosz.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Więcej.. Problematyka utworu Komiks Kajko i Kokosz.. Udostępnij.. Polub.. gotować obiad dla wszystkich uczniów.. Skomentuj.. Osadź .. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Kajko i Kokosz Szkoła Latania-Quiz.. Jaką karę dostali Kajko i Kokosz w szkole?. zapłacić .Był to pierwszy komiks tego autora o Kajku i Kokoszu, który ukazał się nakładem tej gazety z początku w formie gazetowej wydawany bez tytułu Szkoła latania, lecz jako Kajko i Kokosz.. Tagi dla tego testu: Kokosz, KajkoJ.. A wszystko zaczęło się od jajka.. Do klasycznego kanonu ich przygód należy wyprawa do Szkoła latania.. Szkoła latania" 1.. Część 1. a) Lubawa b) Mirmiła c) Jaga d) Łamagnata e) Kokosza f) Kajkoa 3) Co miał Łamignat?W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, poziom trudnyTest wiedzy z lektury Kajko i Kokosz..

Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.

Szukaj.. Szkoła latania" - sprawdzian ze znajomości treści.. pytanie 1 z 14.. Szkoła latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkołach.. W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. Szkoła latania.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 2 gru 2018J.. Dodatkowo, Eduelo.pl używa w celach reklamowych plików cookies, które mogą być umieszczane również przez .Książka Kajko i Kokosz, Szkoła Latania w całości przeczytana dla Sebz.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła lataniaKajko i Kokosz to bohaterowie jednej z najsłynniejszych polskich serii komiksów, która od lat bawi do łez małych i dużych czytelników.. Przyjaciele znaleźli je w lesie, a to, co się z niego wykluło, podbiło serca wojów, ale i zmasakrowało spokój niejednego mieszkańca Mirmiłowa, a zwłaszcza kasztelana tego szlachetnego grodu.Materiały pomocnicze do lektury "Kajko i Kokosz.. Szkoła latania" oraz lekcji o komiksieKajko i Kokosz.. O skuteczności instrumentu Łamignat przekonuje się, powalając jednym ciosem potężnego .Kajko i Kokosz.. Żona ofiaruje mu magiczną fujarkę, zadęcie w którą gwarantuje powrót sił.. 1) Jaga była a) księżną b) czarownicą c) żoną Kokosza 2) Łamignat a) okradał biednych b) współpracował ze Zbójcerzami c) okradał bogatych 3) Mirmił poprosił Lubawę o posadzenie na grobie a) tulipanów b) orchidei c) różKajko i Kokosz..

...Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.

Często podnosi kasztelana Mirmiła na duchu, szuka najlepszego rozwiązania problemów.. Zmień szablon .Kajko, Kokosz i Mirmił naprawili szkodę, ale i zmienili nazwę "placówki" na Szkołę Łatania.. a) Szkoła latania b) Szkoła łatania c) Nic d) Dach naprawiony e) Szkoła Łata f) Szkoła Szkoda 2) Jak nazywała się żona Łamignata?. Szkoła latania - streszczenie.. Czym Kajko, Kokosz i kasztelan zapłacili za usługę dentystyczną?. Szkoła latania.. Szkoła latania.. Udostępnij Udostępnij wg Paulinaczelen.. Dalej.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historiiKajko i Kokosz.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Szkoła latania utrzymany jest w konwencji komiksu.Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. Szkoła latania - test wiedzy.. Słaba jakość.12 kajko i kokosz - szkoŁa latania.pdf 10 komentarzy.. Czuje, że nie jest w stanie wywiązywać się ze swych zbójeckich obowiązków.. Przybranymi co prawda, ale jednak.. Jest niewielkiego wzrostu, ale świetnie włada mieczem i strzela z łuku.Kajko i Kokosz.. Część 1.. Publikowany był na ostatniej stronie - jedna strona komiksu na całej szpalcie gazety (w sumie 35 plansz, ukazujących się trzy razy na tydzień).. Tagi dla tego testu: Kokosz, KajkoJej rozszerzona konwersja na komputery PC, Kajko i Kokosz w Krainie Borostworow, trafila do sprzedazy 15 .Kajko i kokosz szkoła latania na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje..

Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?

c) Łamignat.. musieli załatać zniszczony dach.. Będą one zapisywane na Twoim urządzeniu.. złotem.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Kajko i Kokosz zostali rodzicami.. Kajko i Kokosz test wiedzy.. Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku!. Łamignat narzeka na wiosenne osłabienie.. wozem.Audiobook z obrazkami w ramach dostosowania materiału do specjalnych potrzeb edukacyjnych osób z dysleksją.. Test składa się z 12 pytań.. Wywołało to oburzenie pani dyrektor, która przegoniła ich, mówiąc, żeby więcej się tam nie pokazywali.. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!Najbardziej kompletny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania jaki znajdziesz w sieci.. Sprawdź swoją wiedzę i bądź gotowy na lekcję polskiego.. Pobieraj materialy i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Ucze.pl!Kajko i Kokosz-Szkola Latania Test wiedzy.. Szkoła latania (Janusz Christa).. Zaznacz poprawną odpowiedź.. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50.. Kajko - inteligentny i odważny przyjaciel Kokosza.. Edytuj elementy.. kaczmo21 2 lata temu.. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Szkoła latania - bohaterowie ..

Szkoła latania.

Jest bohaterem bardzo pozytywnym, choć zdarza się, że ulega pokusom.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt